Tarafsızlık Beyanı

Metrosan End. ve Elk. Mek. Cihazlar ve Tıbbi Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti., çalışanların her türlü mali, idari ve ticari baskılardan uzak, teknik kararları bağımsız alabilme yetkisine sahip olduğu, gizlilik ve dürüstlük ilkelerine riayet edeceğini taahhüt eder.

Çalışan personelin ücretleri, yaptığı kalibrasyon sayısı ve sonucundan bağımsız olarak belirlenmektedir.

Metrosan End. ve Elk. Mek. Cihazlar ve Tıbbi Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. kalibrasyon laboratuvarı, verilen kalibrasyon hizmeti ile alakalı müşterilerine ve ilgili resmi kurumlara karşı sorumludur. Metrosan End. ve Elk. Mek. Cihazlar ve Tıbbi Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti., kalibrasyon yapılan cihazlara, tarafımızdan gelebilecek muhtemel bir zarar veya kalibrasyon hizmetinden ötürü müşterinin uğrayabileceği mağduriyet durumlarında, zararın tazminini gerçekleştireceğini taahhüt etmektedir.

Metrosan, karar verme bağımsızlığına olan güveni ve kalibrasyon faaliyetleri ile ilgili dürüstlüğünü tehlikeye atacak hiçbir faaliyet içine girmemeyi de taahhüt etmektedir.

Metrosan End. ve Elk. Mek. Cihazlar ve Tıbbi Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları, görevlerini kalite yönetim sistemi dokümanlarına uygun olarak yerine getirmekle mükelleftir.

Metrosan End. ve Elk. Mek. Cihazlar ve Tıbbi Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. yönetimi tarafından, hizmetin yürütülmesi için, gerekli olan ve olabilecek tüm kaynaklar sağlanmıştır ve sağlanacaktır.